До відома мисливців Роменщини.

 В мисливських угіддях ДП «Роменське лісове господарство» розпочалося ліцензійне полювання на козулю.

     Колективні та облавні ліцензійні полювання на козулю та її молодняк, здатний до самостійного існування розпочалися з 03 листопада і триватимуть до 30 грудня включно.

     Колективне і облавне полювання на диких парнокопитних тварин дозволяється проводити у складі не більше 20 мисливців, включаючи нагоничів, і не більше двох разів в одному мисливському угідді (квартал, поле, урочище) протягом мисливського сезону.

    Індивідуальне полювання на парнокопитних дозволено в усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – лише в суботу та неділлю.

     Перед початком полювання мисливцям необхідно подати до ДП «Роменське лісове господарство» заявку, в якій зазначається: прізвище, ім’я та по батькові мисливця; номер посвідчення та контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання; марка та номер мисливської зброї. До заявки додати ксерокопію ККО на мисливський сезон 2018/2019 рік та дозволу органів внутрішніх справ на право носіння та зберігання мисливської зброї. Провести оплату коштів на рахунок ДП «Роменське ЛГ» згідно затвердженого прейскуранту.

     За довідковою інформацією можна звертатися до ДП «Роменське ЛГ» за адресою: м. Ромни, вул. Сумська 108, або за тел.: 7-91-32; 0997743297.

 

 

    В.о. мисливствознавця Міщенко С.М.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *