|Пожежа - лихо для країни

10.04.2019 13:39 / Категорія: Події в галузі / Автор:  Прес-Служба ДП "Роменського ЛГ"

З настанням теплої сухої погоди значно зросла небезпека виникнення пожеж в лісових масивах. На жаль, цьому факту сприяє і поведінка громадян, що масово виїжджають на відпочинок до лісу. Перебуваючи на лоні природи люди частенько забувають про правила поведінки у лісі, спричиняючи пожежі. Лісові пожежі знищують дерева і чагарники. У результаті пожеж знижуються захисні, водоохоронні й інші корисні властивості лісу, знищується флора і фауна, в результаті чого державі наносяться великі матеріальні збитки.
В зв’язку з цим 08 квітня 2019 році лісівники ДП «Рлменського лісгоспу» спільно з інспекторами ДПРЧ-14 проведено профілактично-роз’яснювальні роботи на тему «Правил поводження в лісі під час пожежонебезпечного періоду».
Також для нагляду за пожежною ситуацією в лісових масивах ДП «Роменське лісове господарство» використовує об’єднану рейдову бригаду  з числа працівників Роменського МРВ УДСНС України в Сумській області спільно з якою здійснюється патрулювання лісів, також до охорони лісу залучаються й небайдужі громадяни, що проживають  поблизу лісів .
Пам’ятайте: пожежа в лісі – страшна біда! Адже за лічені години може згоріти все, що вирощувалося десятки та сотні років. Будьте обачними і відповідальними! Бережіть багатство, яке дарує нам природа.
Прес-Служба ДП "Роменського ЛГ"