|Триває Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

10.04.2019 13:19 / Категорія: Про нас пишуть.... / Автор:  Прес-Служба газети «Голос Посулля» Людмила СЛИШ


У рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка стартувала 21 березня від міжнародного дня лісів і триває до 20 квітня – Дня довкілля, учні Вільшанської школи виступили з пропозицією до Недригайлівського лісництва ДП «Роменського лісового господарства», про прийнятття участі в посадці лісових культур. Лісівники з охотою підтримали азарт дітвори, й  9 квітня на одному з обходів організували посадку 5 тисяч сіянців сосни звичайної.

Учні школи на чолі з начальником відділу освіти О.І. Токаренко, директором В.О. Захарченко та Вільшанським сільським головою М.В. Мельниковим з гарним весняним настроєм, молодецьким запалом приїхали до лісу.
Тут їх уже чекало керівництво лісової  галузі й заздалегіть підготовлені борозни. Головний лісничий ДП «Роменського ЛГ» І.Я. Примак перед початком роботи провів для учнів цікавий урок по лісівництву. Іван Якович показав знаряддя для посадки лісових культур, назва якого меч Колесова. Вік якому, до речі, більше 100 років. Розповів, що ці малесенькі сіянці сосни, розміром 10-13 сантиметрів, вирощені в розсаднику Томашівського лісництва, де за ними доглядають сучасними методами і знаряддями праці. Лісівник показав саму тенологію висадження сіянців і дав ще ряд відповідей на запитання не тільки для дітей, а й дорослих. Після інструктажу всі отримали по парі рукавичок і закипіла робота. Учні не відставали від дорослих і старанно давали життя тендітним деревцям із надією, що через кілька років тут виросте цілий ліс новорічних красунь, бо саме для цього їх садили.
По завершенню роботи головний лісничий подякував усім і запросив дітей до Недригайлівського лісництва у відпочинкову зону «Лісовичок», щоб посмакувати польовою кашею та ще й підсолодив настрій кожного плиткою шоколаду. Кожен із учасників акції отримав по блокноту та ручці із логотипом Державного підприємства «Роменського лісове господарство».
Ось такий плідний день провели учні Вільшанської школи разом із працівниками лісу.
Прес-Служба газети «Голос Посулля»
Людмила СЛИШ