|20 будиночків для пернатих збудували школярі

15.03.2019 08:11 / Категорія: Загальні новини / Автор:  Прес-служба ДП "Роменського лісгоспу"

Педагогічний колектив та учні 1-11 класів Роменської загальноосвітньої школи №4 долучилися до участі в проведенні щорічної Всеукраїнської акції  «День зустрічі птахів».
Під час занять ми, школярі, ознайомилися з видовим різноманіттям перелітних птахів рідного краю; поглибили знання про вплив сезонних явищ у природі та спосіб їхнього життя; обгрунтували шляхи гуманного ставлення до пернатих   та їх  охорони.
Від працівників ДП «Роменський лісгосп» наша школа отримала необхідний матеріал для ознайомлення шпаківень.  Ознайомившись з правилами їх виготовлення, учні під керівництвом учителя  трудового навчання  Деркача В.В. з великим ентузіазмом узялися за роботу. На уроках команда хлопчиків змайструвала 20 пташиних будиночків. Ця добра справа в наших дитячих душах викликала велике захоплення та інтерес, адже ми стіли помічниками лісників, і житла для птахів розвісили в лісі. Нам учням, приємно відчувати свою відповідальність у наданні допомоги пернатим.
Ми добре усвідомлюємо, що залучення школярів до практичної діяльності в проведенні робіт по приваблюванню птахів за підтримки ДП «Роменський лісгосп» сприяє вихованню активної життєвої позиції учасників акції.
Дякуємо Олегові Олександровичу Салову, директорові ДП «Роменський лісгосп» за підтримку за надання матеріалів для участі у  Всеукраїнській акції  «День зустрічі птахів»
Роменська ЗОШ І-ІІІ ст.№4