|Кипить робота у теплиці та розсаднику

20.05.2020 13:43 / Категорія: Загальні новини /

Протягом  останніх кількох  років ДП «Роменський лісгосп» зосередив свою  увагу на розвитку декоративного розсадництва.  А саме: вирощування посадкового матеріалу із закритою та відкритою кореневою системою, продаж  саджанців різної форми, впровадження нового виду стрижки рослин - топіарного мистецтва .
    На території  лісгоспу розташована сучасна теплиця ( 0,025га) та розсадник декоративних та чагарникових порід. Дана територія повністю оснащена водопостачанням, а деяка її частина  навіть обладнана системою туманного зрошення. Також  на території нашого подвір’я знаходиться контейнерний майданчик з притіненням,  так звана вітрина нашого розплідника, де на двох сотках знайшли своє місце готові до реалізації різні види рослинок, викоханих невтомними лісокультурницями. Роботи їм звичайно ж вистачає протягом усього року, але саме зараз у них гаряча пора: пересадка, перевалка, обробка від шкідників, а також прополювання, яке потрібно здійснити декілька разів за сезон. Відтак чи не найважча робота лягає на жіночі плечі.
    Особливу увагу до себе привертають ділянки крупномірних саджанців різних форм: клен, береза, горобина, липа, псевдотсуга, шовковиця з формованою кроною, ялини, сосни, великий різновид туй , ялівцівців. Перевага їх у тому, що  не потрібно чекати кілька років, поки декоративне дерево досягне дорослого віку і почне виконувати свої функції на повну силу. Можна чітко спланувати дизайн ділянки і заповнити увесь зайвий простір, який залишають при посадці молодих саджанців. У крупномірів високий відсоток укорінення, бо реалізовуються вони з великою грудкою землі. Завдяки потужній кореневій системі дерева не вимерзають взимку і не страждають від літньої спеки.
    Дерева крупноміри - це ідеальний варіант для людей, у яких немає часу займатися садівництвом і доглядати за маленькими саджанцями, але є бажання  відпочивати в тіні великих, розкішних дерев і чагарників.
    Багатьох лякає висока ціна крупномірів, але якщо врахувати, що за рослиною кілька років доглядали професіонали в розпліднику і воно потрапляє у руки покупця здоровим, доглянутим і з великим потенціалом для росту, то його вартість відповідає якості.
Приїздіть до нас: м. Ромни вул. Сумська, 108, спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію.
За довідками звертайтесь за телефоном: 098 498 50 05