|Купуй ялинку законно

18.12.2020 14:50 / Категорія: Анонси /


    Цей рік видався напрочуд важким. Основною причиною став COVID -19. Та з настанням новорічних свят хочеться відпочити та відволіктись від буденності. Створення святкового настрою починається з прикрашання будинку, а саме придбання, встановлення та прикрашання новорічного дерева.
    Державне підприємство «Роменське лісове господарство» вже розпочало проводити реалізацію новорічних ялинок. Ми намагаємося підібрати новорічну красуню для кожного клієнта. В асортименті є: ялина звичайна (зелена), сосна звичайна, сосна з формованою кроною, а також ялинки в контейнерах. Саме жива ялинка надасть аромат та святковий настій у вашій оселі. Крім того хвойні дерева багаті на фітонциди, які в свою чергу допомагають боротися з бактеріями та вірусами.
    Нагадуємо Вам, що заготівля новорічних дерев проводяться на спеціально відведених для цього плантаціях, а також при проведенні заходів з формування лісів.
    Продаж ялинок проводиться на території центральної садиби підприємства за адресою вул. Сумська, 108, а також на центральній площі міста.
    Нагадуємо Вам, що за незаконну рубку дерев порушників притягатимуть до відповідальності за ст. 65 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», а також накладатимуться стягнення за завдану довкіллю шкоду.
    Чекатимемо на Вас!!!
    З повагою ДП «Роменський лісгосп».