|Перейняли досвід у Середино-Будського лісгоспу

18.07.2019 15:25 / Категорія: Події в галузі / Автор:  Прес-Служба ДП "Роменського ЛГ"

16 липня 2019 року делегація Роменського лісгоспу у складі головного лісничого, інженерів, лісничих та майстрів відвідала Середино-Будський лісгосп з метою переймання та накопичення досвіду.

Лісове господарство, що знаходиться на північній окраїні області гостинно зустріло відвідувачів та з радістю поділилося принципами і особливостями своєї роботи.

Роменська делегація разом з головним лісничим Середино-Будського лісгоспу об’їздила чимало лісових масивів, які вражають своїми масштабами, побувала на ділянках молодого лісу, оцінивши високий рівень догляду за лісовими культурами. Також мала змогу поспостерігати за роботою удосконаленого мульчера під час здійснення догляду за культурами сосни звичайної.

Крім цього ознайомилися з матеріально-технічною базою центральних садиб підприємства, цех переробки деревини, оглянули сушильне господарство, котельню. Особливу увагу привернув оздоровчий комплекс, оснащений сучасним тренажерами. Він був збудований виключно для потреб працівників, які нині мають змогу щодня підтримувати себе у гарному спортивному стані.

А ще оцінили всі переваги роботи системи відеоспостереження, що допомагає виявляти пожежі. До речі така ж система відеоспостереження зовсім скоро запрацює на повну і в Роменському лісовому господарстві.

Таким чином поїздка виявилася досить пізнавальною. Працівники Роменського лісгоспу почерпнули для себе багато корисного і набули безцінного досвіду, адже навчаючись і розвиваючись, кожен тільки підвищує свій професіоналізм.
Прес-Служба ДП "Роменського ЛГ"