|Посвята в члени учнівського лісництва "Совенятко"

23.09.2020 08:56 / /

Щорічно у День юного натураліста вступають до лав учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №11 нові вихованці та вихованки - учні та учениці сьомих класів.
Це завжди урочистий день, бо бути членом учнівського лісництва - це дуже почесне звання, тому що за десять років існування цього дитячого об’єднання в навчальному закладі вже сотні хлопчаків та дівчаток стали свідомими еко-громадянами.
Учнівське лісництво – це добровільне об’єднання школярів для творчої роботи в лісі – зеленій лабораторії під відкритим небом, де найповніше виражене співіснування біорозмаїття різних форм та видів, де найчіткіше проявляються закони природи.  
Це одна із форм зв’язку школи із виробництвом,  яка направлена на виховання в дітей любові до природи, вивчення поглиблених знань з природознавчих наук та підготовки майбутніх кадрів для лісової галузі України. Проте найголовніше завдання – це формування екологічної культури особистості у підростаючого покоління. Необхідність функціонування шкільних лісництв підтверджена багаторічним досвідом.
Діти не просто вивчають основи лісівництва за партами, а й під керівництвом спеціалістів беруть участь у створенні лісових культур, збирають насіння основних лісоутворюючих порід, спільно зі своїми партнерами ДП «Роменський лісгосп» (директор Жерьобкін В.Д.) беруть участь у різноманітних природоохоронних акціях.
Ось і сьогодні на посвяту в члени учнівського лісництва до школи завітав директор ДП «Роменський лісгосп» Жерьобкін Валентин Дмитрович та головний інженер Гома Віталій Володимирович. З вітальним словом до учасників заходу звернувся керівник лісгоспу  Валентин Дмитрович, який привітав «совенят» з десятою річницею створення лісництва та побажав нових досягнень у природоохоронній роботі, наголосив на тому, що вони є рівноправними членами лісового господарства і можуть брати участь у різних лісогосподарських роботах підприємства. Також юні лісівники отримали від лісгоспу солодкі подарунки.
Гарна сонячна погода та піднесений настрій майбутніх лісівників з самого початку задали святковий та урочистий тон. Хвилююча мить настала, коли учні 7-х класів зачитали обіцянку юного лісівника та виконали Марш учнівського лісництва.
Найкращі члени лісництва, переможці Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв в м.Суми (2018) та Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти у м.Києві (2019) Марина Єрмолович та Дарія Курило вручили перехідний символ - «Совенятко» майбутнім лісівникам.