|Продовжуємо облаштування території

26.07.2021 13:02 / Категорія: Загальні новини /

    "Обличчя господаря - це благоустрій його повір’я. Якщо ти не навів порядок у себе в дворі, то як ти можеш керувати та вказувати іншим, як треба господарювати. - говорить директор ДП "Роменський лісгосп" Валентин Жерьобкін - З такими думками ми взялися  облаштовувати територію центральної садиби. Адже розташоване підприємство на в’їзді в Ромни і ми просто зобов’язані створити гарні враження про місто."
    З метою створення густого яскраво-зеленого газону, була встановлена автоматизована система поливу.
    Також постійно збільшуємо різноманіття рослинності нашого дендропарку, який зараз вже налічує більше 120 видів дерев та кущів. Серед великого рослинного розмаїття є реліктові рослини, які заселяли нашу планету ще в сиву давнину. Один з таких унікальних представників реліктової флори серед листяних порід − гінкго дволопатеве. В країнах Азії цю рослину вважають священною.
    Для того, аби наші відвідувачі не тільки насолоджувались красою природи, а і мали можливість отримати інформацію, цікаві факти про ту чи іншу рослину, встановлено сучасні таблички з QR-кодами з посиланням на інтернет-ресурс. До речі, безкоштовний WiFi покриває всю територію центральної садиби лісгоспу. Тому кожен відвідувач може з використанням смартфону, направивши камеру на табличку, отримати з інтернету повну інформацію.
    На території центральної садиби постійно діє виставка-продаж саджанців декоративних рослин, на якому представлено більше 200 видів дерев, рослин та кущів.
    Як уже попередньо повідомлялось, в поточному році близько 1 000 дітей відвідали територію лісгоспу з екскурсіями, під час яких фахівці підприємства проводили пізнавальні бесіди на лісову тематику.
    Постійно до адміністрації лісгоспу звертаються місцеві мешканці з питань проведення фотосесій, в тому числі і весільних. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати нашу територію та повідомляємо, що вказані заходи проводяться безкоштовно лише з одним проханням - бережно ставитися до рослин та дотримуватися чистоти.
    Спільно з місцевою владою, закінчено капітальний ремонт автобусної зупинки "Лісгосп". Після ремонту зупинки місцевою владою, лісгосп організував художнє оформлення. Крім цього, були висажені клумби декоративних рослин поряд з автобусною зупинкою.
    Пресслужба лісгоспу