|Проведено моніторинг видів тварин та рослин занесених до Червоної книги України

02.07.2020 09:15 / Категорія: Загальні новини /

У відповідності до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" від 23 травня 2017 року № 2059-VIII, здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності лісгоспу. Після проведення базового лісовпорядкування у 2018 році, Роменським лісгоспом було проведено процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД), в результаті чого було отримано висновок, згідно якого необхідно щорічно надавати в Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів квартально-видільний перелік ідентифікованих місць зростання та перебування видів тварин та рослин занесених до Червоної книги України на місці провадження планової діяльності.
На території ДП «Роменське лісове господарство» в місцях, визначених для провадження планової господарської діяльності, проведено моніторинг видів тварин та рослин занесених до Червоної книги України, дослідження щодо впливу на види та оселища об’єктів Смарагдової мережі, моніторинг за деревоживучими комахами.

    «Моніторинг здійснювало державне підприємство «Біологічні ресурси України». Фахівці провели дослідження на площі земель вкритої лісом 15 854,8 га», - прокоментував головний лісничий лісгоспу Сергій Івашкін.