|Роменські лісівники приєдналися до акції "1 000 000 дерев за 24 години"

19.10.2020 10:37 / /

Цього року акція з озеленення України "1 000 000 дерев за 24 години" в Роменському лісгоспі відбувалася на декількох локаціях.
Насамперед звичайно ж безпосередньо в лісі. Так в Липоводолинському лісництві в кварталі 61 виділ 4 та у кварталі 41 виділ 11 (Недригайлівський район) було висаджено 16,43 тис. саджанців дуба. Працівники лісгоспу, представники влади та небайдужі громадяни присвятили свій вихідний день благородній справі - висаджуванню молоденьких дубів майже на 5 га, таким чином збагативши та примноживши лісові насадження.
Долучилися до акції також і юні жителі Роменщини. Учні шкільного лісництва "Совенятко" працювали на озелелененні території навчального закладу. Саджанці спіреї, павловнії, туї, ялівця тепер прикрашають подвір’я ЗОШ №11. Вихованці відділення дзюдо Роменської ДЮСШ ім. Віктора Гечаного біля приміщення, де відбуваються їх тренування, висадили ялини, бересклет, барбарис.
Для наймолодших жителів нашого міста в мікрорайоні Каховка за участю голови  Роменської районної адміністрації та міського голови в рамках акції було здійснено озеленення дитячого майданчика. Тепер малеча зможе бавитись у тіні туй, ялини голубої та кипарису.

Щороку лісівники Сумщини, Роменського лісгоспу зокрема, закликають усіх охочих долучитися до посадки лісових культур, щоб насамперед виховувати екологічну культуру населення, привернути увагу і залучити громадськість, дітей, представників влади до проблем охорони та захисту лісу, наголосити на необхідності дотримуватися чистоти в лісових масивах. Адже берегти природу та примножувати зелені насадження — завдання кожного.