|Роменські лісівники завітали на свято останнього дзвоника

11.06.2021 10:00 / Категорія: Загальні новини /

 
    Сьогодні пролунав останній дзвоник в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 і Роменські лісівники не могли залишити без уваги цю подію. Головний лісничий підприємства Сергій Івашкін привітав школярів зі святом, побажав їм гарного відпочинку на літніх канікулах, а випускникам - вдалого вступу до навчальних закладів, а також відзначив двох учнів шкільного лісництва "Совенятко" за високі досягнення в роботі учнівського лісництва, за популяризацію наукових знань, творчий пошук, незгасаючий інтерес до лісової справи. Подяки отримали:
    Цімбота Андрій - учень 11 класу, призер Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв, який у 2021 році присвячений 30-річчю Незалежності  України та 100-річчю від дня народження  Бориса Миколайовича Лук’янова, міністра лісового господарства України в 1966–1979 роки.
    Курило Дар’я - вихованка учнівського лісництва «Совенятко», учениця 8-А класу.
    В свою чергу, адміністрація Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 оголосила Подяку керівнику лісгоспу за співпрацю та підтримку творчо обдарованої молоді та формування екологічної культури у підростаючого покоління.
    
    Пресслужба лісгоспу