|Роменських лісівників вітали з професійним святом

17.09.2021 13:39 / /

    У державному підприємстві «Роменське лісове господарство» відбулись урочистості з нагоди Дня працівників лісу.    
У святковому засіданні взяли участь народний депутат України Максим ГУЗЕНКО та голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО.

    У своєму вітальному слові Максим ГУЗЕНКО відзначив високий професіоналізм та відданість нелегкій справі працівників лісового господарства  та побажав їм плідної праці, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя і добробуту. Завершуючи свій виступ, зазначив, що він, як народний обранець переймається проблемами лісової галузі і завжди готовий до співпраці.

    Голова Роменської РДА Денис ВАЩЕНКО долучився до привітань, подякував лісівникам та керівництву лісгоспу за суттєву допомогу у благоустрої міста та району, за підтримання соціальниїх проектів.

    Директор лісгоспу Валентин ЖЕРЬОБКІН підвів підсумки роботи підприємства, привітав усіх зі святом та подякував колективу за сумлінну працю і особистий внесок кожного працівника у розвиток лісової галузі краю.

    Кращі працівники підприємства отримали заслужені нагороди: грамоти та подяки Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства, грамоти голови Роменської районної державної адміністрації та подяки народного депутата України Максима ГУЗЕНКА.

    Після урочистих заходів гості оглянули мальовничу територію центральної садиби лісгоспу.

 Пресслужба лісгоспу