|Свою роботу посилила лісова охорона

18.12.2020 14:40 / Категорія: Загальні новини /

    ДП «Роменський лісгосп» звертається до мешканців Сумщини з проханням не вирубувати зелених красунь, а знаходити альтернативні рішення під час святкування зимових свят, що дозволять зменшити випадки несанкціонованої вирубки ялинок.
    Тому напередодні Нового року і Різдвяних свят перед лісовою охороною постає важливе завдання посиленої охорони лісів від самовільних порубів хвойних дерев на новорічні ялинки. Бувають випадки, коли молоді ялинки чи сосни вирубують цілими групами, а які не сподобаються – залишають в лісі. Трапляються випадки, коли зрубують верхівки багаторічних сосен. Такі вчинки наносять невиправну шкоду лісу. Лісгоспи ж в свою чергу, реалізовують ялинки, отримані в результаті заходів з формування лісів.
    За останній тиждень державна лісова охорона ДП "Роменський лісгосп" значно посилила свою роботу і це дало певні результати: було складено 2 адміністративних протоколи щодо самовільному порубу (ст. 65 КУпАП) та 2 адміністративних протоколи за порушення правил полювання (ст. 85 КУпАП). А  Також виявлено і передано до правоохоронних органів Липоводолинського відділу поліції два факти самовільних порубів з ознаками кримінального правопорушення, за яке передбачено покарання відповідно до статті 246 Кримінального кодексу України.
    Мінімальний штраф за одну здобутим незаконним шляхом новорічну ялинку становить -1028 гривень, а придбати ялинку можна за ціною в середньому від 60 до 240 грн. Тож будьте взірцем та не купуйте свій новорічний настрій у браконьєрів.
    Пресслужба лісгоспу