|Запрошуємо на індивідуальне полювання

27.08.2021 16:36 / Категорія: Загальні новини /

    Індивідуальне полювання або, як його ще називають, трофейне полювання набирає все більше і більше популярності в Україні. А по яскравості вражень цей вид полювання гідно займає перше місце. І, звичайно, не секрет, що успіх такого полювання багато в чому залежить від правильної підготовки мисливця. Вибір об'єкта і місця полювання, підготовка екіпіровки і спорядження, оформлення документів - все це включає в себе підготовка до індивідуального полювання. Цей процес для багатьох мисливців може стати не менш цікавим і захоплюючим, ніж сам видобуток дичини.

    ДП "Роменський лісгосп" пропонує послуги по організації полювання та запрошує мисливців придбати ліцензію на добування дичини та отримати змогу під час індивідуального полювання випробувати себе як мисливця, здобути трофей і отримати масу вражень від перебування на природі.

    *За детальною інформацією звертайтеся в ДП «Роменський лісгосп» за адресою: вул. Сумська, 108, м. Ромни, Сумська область. Або за телефоном 099-774-32-97, Сергій Миколайович Міщенко, мисливствознавець підприємства.

    *Нагадуємо, що мисливці мають отримати наступні документи:
- посвідчення мисливця;
- щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
- дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, тощо);
- відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;
- паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час проведення полювання.

Пресслужба лісгоспу