|Екскурсії у лісгоспі

04.06.2019 22:49 / Категорія: Загальні новини / Автор:  Прес-служба ДП "Роменське ЛГ"

З приходом літа територія Роменського лісгоспу наповнюється дитячими голосами, а працівники мають змогу спробувати себе в якості екскурсоводів. Адже не аби яку цікавість викликає Державне підприємство у дітлахів м. Ромни та Роменського району, які приїжджають сюди на екскурсію майже щодня. І допитливим оченятам є на що подивитись, а захоплюючи розповіді лісівників професіоналів не залишать жодного без позитивних емоцій та глибоких вражень.

Мало хто з місцевих мешканців знає, та для того, щоб побувати у справжнісінькому дендропарку не потрібно долати сотні кілометрів, достатньо приїхати за адресою вул. Сумська 108. І отримати змогу побачити на власні очі та доторкнутися до коркового дерева, дуба черепитчатого, клена цукристого тощо. Після прогулянки таким парком діти розширюють свій кругозір та дізнаються безцінну інформацію про різні види дерев, яку ще довго будуть розповідати своїм батькам, знайомим і не скоро забудуть.

А як же вражає різноманіттям видів та кількістю декоративного посадкового матеріалу розсадник. Від такої краси у маленьких «чомучок» аж подих перехоплює. Їхні очі просто розбігаються. Про все хочеться запитати і як найшвидше дізнатися. Ну а у місцевих екскурсоводів знайдеться відповідь на будь-яке питання. І вони не просто розповідають, а й показують свої уміння на практиці, дивуючи учнів шкіл майстер-класами. Так, наприклад, за лічені секунди звичайний кущ самшиту, за допомогою нібито чарівних ножиць у руках професіонала перетворюється на гарний декор ландшафтного дизайну.

Ознайомившись з розсадником маленькі відвідувачі потрапляють до теплиці, де з захопленням дізнаються як же завдячуючи кропіткій роботі народжуються всі ті рослинки, які згодом стають окрасою вулиць, дворів, парків, скверів.

Не залишаються поза увагою і ландшафтні композиції, клумби та декоративна водойма. Обов’язково дітлахи відвідують «Школу лісвника», де можна зручно сісти, відпочити у холодочку і вдихаючи свіже повітря послухати ще декілька неймовірних розповідей лісівників, запитати про все, що цікавить, повиглядати місцевих мешканців – білочок.

Як все інше і ця захоплююча екскурсія підходить до завершення. Під впливом позитивних емоцій, дякуючи керівництву та працівникам за отримані враження, учні та їх вчителі залишають територію ДП «Роменський лісгосп» та обіцяють обов’язково повернутися в наступному році.
Прес-служба ДП "Роменське ЛГ"