|



Їздили переймати досвід

03.07.2020 15:57 / / Автор:  Прес-служба лісгоспу


Окрім заготівлі деревини ДП «Роменський лісгосп» займається вирощуванням декоративних рослин. В розсадниках підприємства окрім посадкового матеріалу для відновлення лісів налічується понад 60 видів декоративних росли, серед яких туя, самшит, ялівець, ялина та інші. Також в наявності троянди, азалії, рододендрон, магнолія та сакури. Всі ці рослини широко використовуються в озелененні міст та присадибних ділянок.
   
    За минулий рік Роменським лісгоспом було отримано прибутку за реалізацію декоративних рослин більш ніж 650 тис. грн. За 6 місяців поточного року вже реалізовано декоративних рослин на понад 500 тис. грн.
   
    З метою підвищення кваліфікації працівників, переймання досвіду, збільшення біорізноманіття розсадника, ознайомлення з новітніми технологіями вирощування декоративних рослин, працівники лісгоспу щорічно відвідують розсадник декоративних культур «Осокор», що на Полтавщині. Цей рік не став вийнятком і от сьогодні спеціалісти підприємства мали нагоду відвідати це чудове місце.  Поділитися своїми спостереженнями та досвідом  з’їхалися представники різних областей: Київської, Вінницької, Сумської, Черкаської.
   
    Поспілкувавшись з професіоналами з «Осокору» та гостями з інших регіонів , наші працівники підвищили свою професійність, закріпили теоретичні знання з вирощування декоративного та посадкового матеріалу, технологій поливу та догляду, ознайомились з техніками вирощування декоративних рослин різних форм та розмірів такими як БОНСАЙ та НІВАКІ.
   
                                            Прес-служба лісгоспу