|Вітаємо наших талановитих "Совенят"!

17.06.2020 08:55 / Категорія: Загальні новини /

Національним проєктом «Книга рекордів України» та найбільшим бізнес-клубом, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» у рамках проєкту «Озеленення України» з 4 по 28 лютого проведено всеукраїнський конкурс малюнків «Озеленення України».
Активними учасниками конкурсу  стали вихованці учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11. Вчора їм надійшли сертифікати від організаторів! Вітаємо!
Проведення конкурсу малюнків передбачало пошук, розвиток та підтримку обдарованої і талановитої молоді, заохочення її до збереження природи, відновлення екосистеми.
До участі у конкурсі запрошувалися діти та молодь віком від 5-ти до 15-ти років.
Основною метою та завданнями конкурсу було виховання правильних екозберігаючих цінностей, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, розвиток креативних ідей щодо збереження природи, сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості, стимулювання розвитку творчого пошуку та ідеї піклування про природу, популяризація дитячої художньої творчості.